Specjalizacje

Nieruchomości

Kancelaria Gabrieli Krauze zajmuje się kwestiami związanymi z nieruchomościami. Pomagamy zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem, najmem czy zbyciem nieruchomości, a także gruntów. W naszej kancelarii zatrudnione są osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę na temat rynku nieruchomości i są ekspertami w swojej kategorii.

Rynek nieruchomości w Polsce dynamicznie się zmienia. Po krótkim okresie stagnacji ponownie coraz więcej osób indywidualnych, jak i firm planuje działania na rynku nieruchomości. Zadaniem kancelarii jest przede wszystkim pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem, zbyciem czy przeniesieniem własności. W ramach naszych usług oferujemy analizę umowy kupna / sprzedaży, a także obsługa prawna firm, które działają w obszarze nieruchomości.

Pomagamy naszym klientom i doradzamy podczas zakupu nieruchomości, a także podczas sprzedaży lokali czy gruntów. Kancelaria zajmuje się także kwestiami związanymi z najmem powierzchni komercyjnych, jak i niekomercyjnych. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w obszarze uregulowania stosunków własnościowych wobec nieruchomości, czy zasiedzenia tytułów prawnych nieruchomości.

Prawo nieruchomościowe to jeden z obszarów naszego działania. Pracujemy kompleksowo: od sprawdzenia aktualnego stanu dokumentów, przez zweryfikowanie historii właścicielskiej, aż po doprowadzenie transakcji do końca.

Świadczymy wsparcie w zakresie:

  • analizy umów kupna / sprzedaży nieruchomości;
  • pomoc podczas zakupu nieruchomości;
  • najmu powierzchni komercyjnych, jak i niekomercyjnych;
  • reprezentowanie klientów podczas sporów sądowych.
Skontaktuj się z ekspertem