Specjalizacje

Prawo pracy

Kancelaria Gabrieli Krauze specjalizuje się w obszarze prawa pracy. Zmieniające się przepisy są kłopotliwe dla przedsiębiorców. Ci nie zawsze wiedzą, jak je interpretować i co dokładnie się zmienia. Nasza kancelaria dba o to, by przedsiębiorcy mogli zająć się prowadzeniem biznesu, a wszelkie kwestie związane z prawem pracy są po naszej stronie.

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z koniecznością znajomości prawa bądź posiadania sprawdzonego partnera, jakim jest nasza kancelaria. Sprawy związane z pracownikami to nasza pasja. Wiemy, w jaki sposób rozwiązywać je i jak dbać zarówno o interesy firm, jak i ich pracowników.

W czym możemy ci pomóc? To przede wszystkim reprezentowanie w sądzie w przypadku, gdy będzie taka konieczność. Do głównych zadań kancelarii należy przygotowanie umów związanych z zatrudnieniem: kontraktów, umów o pracę czy cywilnoprawnych. Doradzamy także, w jaki sposób rozwiązać umowę o pracę, jak rozliczać czas pracy w godzinach nadliczbowych czy tworzymy dokumenty związane z zakazem konkurencji.

Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu regulaminów pracy, jak i modyfikujemy regulaminy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wydajemy także opinie prawne w zakresie prawa pracy, a także pomagamy w tworzeniu polityki antymobbingowej. W przypadku sporu ze związkami zawodowymi – pomagamy dojść do kompromisu. Wśród naszych klientów są firmy, które współpracują z nami od lat, co świadczy o naszej skuteczności.

Świadczymy wsparcie w zakresie:

  • przygotowywania umów związanych z zatrudnieniem pracowników i współpracowników;
  • doradztwa związanego z kwestiami pracowniczymi m.in. urlopy macierzyńskie, rozliczanie godzin nadliczbowych, kwestie związane z pracą zdalną;
  • reprezentowania naszych klientów w sądzie w przypadku spraw związanych z prawem pracy;
  • tworzenia regulaminów pracy.
Skontaktuj się z ekspertem