Specjalizacje

Prawo podatkowe

Prawo podatkowe spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Przede wszystkim ze względu na zmieniające się przepisy. Znajomość prawa podatkowego pomaga firmom w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasza Kancelaria Gabrieli Krauze od lat wspiera polskie firmy w obszarze prawa podatkowego.

Zawiłości prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce mogą powodować, że wielu przedsiębiorców traci kontrolę nad swoimi finansami. Dlatego też niezbędne jest wsparcie doświadczonego partnera, który pomoże zrozumieć zawiłości związane z prawem podatkowym. Nasza kancelaria powstała po to, by pomagać przedsiębiorcom, a ci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu.

Jednym z naszych zadań jest dbałość o prawidłowość realizacji obowiązków podatkowych przez naszych klientów. Reprezentujemy także firmy w urzędach skarbowych i innych organach podatkowych. Wszystko po to, by pomóc w prowadzeniu działalności gospodarczej i mieć pod kontrolą wszelkie aspekty związane z prawem podatkowym. Kancelaria Gabrieli Krauze reprezentuje także klientów w przypadku sporów sądowych. Do naszych zadań należy także pomoc w układaniu strategii podatkowej, prawnej i księgowo-rachunkowej. Nasze doradztwo podatkowe obejmuje m.in. rozliczanie podatku dochodowego, czy rozliczania podatku od towarów i usług. Realizujemy także audyt podatkowy, pomagamy w sporządzaniu wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego czy zajmujemy się sukcesją podatkową majątku.

Świadczymy wsparcie w zakresie:

  • dbania o prawidłowość realizacji obowiązków podatkowych;
  • reprezentowania klienta w urzędach skarbowych i innych organach;
  • reprezentowania klienta w sądzie;
  • układania strategii podatkowej, prawnej i księgowo-rachunkowej;
  • rozliczania podatków dla przedsiębiorców;
  • audytu podatków;
  • sporządzania wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego.
Skontaktuj się z ekspertem

Gabriela Krauze

Właścicielka kancelarii, radca prawny