Specjalizacje

Prawo spółek i prawo gospodarcze

Prawo spółek to podstawowa specjalizacja Kancelarii Gabrieli Krauze. Doradzamy przy tworzeniu umów spółek i ich rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz zgłaszaniu informacji do CRBR oraz przy wdrażaniu koniecznych w spółkach procedur.

Prowadzenie spółki wiąże się z wieloma wyzwaniami. Pierwszym krokiem do założenia takiej firmy jest utworzenie spółki, a przy tym rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym. Do naszych zadań należy pomoc przedsiębiorcom w tym zakresie. Zajmujemy się także zgłaszaniem informacji do CRBR oraz wdrażaniem procedur koniecznych w spółkach.
Prawo gospodarcze to szereg norm, które regulują funkcjonowanie przedsiębiorstw w Polsce. Pomagamy naszym klientom nadążyć za zmieniającymi się przepisami prawa, by ci zawsze byli na bieżąco. Świadczymy także obsługę prawną organów spółek kapitałowych. Wszystko po to, by pomóc klientom w prowadzeniu biznesu.

Do naszych zadań należy także reprezentowanie wspólników i akcjonariuszy podczas zgromadzeń wspólników czy walnych zebrań. Przede wszystkim pomagamy w dostosowaniu działalności spółek do zmiennego otoczenia prawnego. A w przypadku konieczności likwidacji podmiotu naszym zadaniem jest doprowadzenie sprawy do końca i pomoc w likwidacji spółki. Na co dzień służymy radami w kwestiach związanych z prawem spółek i gospodarczym.

Świadczymy wsparcie w zakresie:

  • doradztwa przy tworzeniu umów spółek i ich rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym;
  • zgłaszania do CRBR oraz pomagamy przy wdrażaniu koniecznych procedur w spółkach;
  • świadczenia obsługi prawnej organów spółek kapitałowych;
  • reprezentowania wspólników i akcjonariuszy podczas zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń;
  • reprezentowania spółki w postępowaniach rejestrowych;
  • pomagania w dostosowaniu działalności spółek do zmiennego otoczenia prawnego;
  • pomagania przy likwidacji spółki.
Skontaktuj się z ekspertem