Kancelaria

Naszą pozycję na rynku definiuje
ponad 20-letnie doświadczenie

Naszą siłą jest doświadczenie.

Kancelaria radcy prawnego Gabrieli Krauze doradza przede wszystkim łódzkiemu biznesowi współpracując z jego przedstawicielami często już w drugim pokoleniu. Zajmujemy się również obsługą fuzji i przejęć w aspekcie podatkowym i pracowniczym. Pomagamy w sprawach związanych z nieruchomościami i spadkami

Od ponad 20 lat na rynku. Bazujemy na doświadczeniu

Nasza kancelaria działa od ponad 20 lat na rynku. Prawnicy posiadają duże doświadczenie w organizowaniu pracy działu prawnego, wykonywaniu obowiązków prawnika wewnętrznego, w tym umiejętność komunikacji z klientami wewnętrznymi oraz współpracy z kancelariami zewnętrznymi.

Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu podatkowego ich działalności

Dla wielu klientów świadczymy pomoc prawną nieprzerwanie od ponad 20 lat doradzając im na etapach rozwoju od prostych form organizacyjno-prawnych do coraz bardziej skomplikowanych. Naszą silną stroną jest doradztwo prawne oparte na długoletniej współpracy i rozumieniu specyfiki biznesowej klienta.

Stanowimy realne wsparcia dla biznesu naszych klientów

Nasze doradztwo oparte jest na bardzo dobrym rozumieniu biznesu, któremu doradzamy, co z kolei wynika z długotrwałego uczestnictwa w jego rozwoju. Specjalizujemy się we wszystkich tych dziedzinach prawa, które są konieczne do prowadzenia biznesu.

Zespół

Bazujemy na doświadczeniu i znajomości otoczenia biznesowego naszych klientów. Kancelarię tworzą doświadczeni radcy prawni, którzy służą pomocą, a także stanowią cenne źródło informacji dla naszych klientów.

Więcej o zespole kancelarii